Упис ученика у I разред

ОТОНА ЖУПАНЧИЧА 30
НОВИ БЕОГРАД

УПИС УЧЕНИКА У ПРВИ РАЗРЕД ОСНОВНЕ ШКОЛЕ

У први разред основне школе уписује се свако дете које до почетка школске године има најмања шест и по, а највише седам и по година.
У школској 2019/ 2020. години у први разред основне школе уписују се деца која су рођена у периоду од 01.03.2012. године до 29.02.2013. године.

* Дете које има од шест до шест и по година уписује се у први разред након провере спремности за полазак у школу.
* Ако дете старије од седам и по година због болести или других разлога није уписано у први разред, може да се упише у први или одговарајући разред, на основу претходне провере знања.

Упис ученика ће се вршити код секретара школе сваког радног дана у периоду од 01. априла 2019. године до 31. маја 2019. године.

Понедељком и средом од 10 до 18 часова,
Уторком, четвртком и петком од 08 до 16 часова.

Документација потребна за упис:
– извод из матичне књиге рођених ( може бити старији од 6 месеци)
– потврда о похађању припремног предшколског програма
– потврда о лекарском прегледу детета ( за упис у школу) , којом се потврђује да је дете
способно за упис у школу

Испитивање детета које се уписује у основну школу вршиће педагог школе.

Контакт: 011/ 319- 20- 32, 011/ 319- 20- 33, sekretar.moreskovic@gmail.com

На насловној страни на менију „Контакт“, можете се обратити Секретару школе. Или кликните овде