Такмичење из историје

objavljeno u: Такмичења | 0

ИСТОРИЈА

ОПШТИНСКО ТАКМИЧЕЊЕ  УЧЕНИКА ОСНОВНИХ ШКОЛА 2018/2019. НОВИ БЕОГРАД

Резултати такмичења

5. разред

Ред.Бр. Име и презиме Основна школа Наставник Бројбод. место
Нађа Лазић ОШ Радоје Домановић Ирена Пауновић 42 III
Матија Кораћ ОШ Радоје Домановић Ирена Пауновић 40 III
Никола Радовић ОШ Бранко Радичевић Маја Медар Цигановић 38
Анђела Ђоговић ОШ Иван Гундулић Весна Бојичић Кремењак 34
Вук Ђукелић ОШ Младост Љиљана  Ракић 34
Катарина Спасојевић ОШ Младост Љиљана  Ракић 34
Лена Петровић ОШ Радоје Домановић Ирена Пауновић 32
Филип Ковачевић ОШ „Јован Дучић“ Весна Костић 31
Вања Стефановић ОШ Иван Гундулић Весна Бојичић Кремењак 30
Ана Радовановић ОШ Ратко Митровић 30
Јован Новковић ОШ „Драган Лукић“ Душан Ваван 29
Страхиња Југовић ОШ Радоје Домановић Ирена Пауновић 29
Алекса Лакић ОШ Ратко Митровић 28
Марија Чмелик ОШ Ратко Митровић 28
Андреа Јовановић ОШ Кнегиња Милица Марко Пиштало 27
Милош Чупић ОШ Младост Љиљана  Ракић 27
Филип Стевановић ОШ Кнегиња Милица Марко Пиштало 26
Тамара Остојић ОШ Ратко Митровић 26
Константин Теофиловић ОШ Младост Љиљана  Ракић 26
Душан Јовановић ОШ „Јован Дучић“ Весна Костић 24
Иво Жаревић ОШ Бранко Радичевић Маја Медар Цигановић 23
Саво Бошковић ОШ „Драган Лукић“ Душан Ваван 23
Огњен Цветковић ОШ Кнегиња Милица Марко Пиштало 21
Софија Обрадовић ОШ Ратко Митровић 21
Нина Аранитовић ОШ Краљ Александар Први Ђорђе Сарић 21
Душан Јовановић ОШ „Драган Лукић“ Душан Ваван 21
Феђа Стефановић ОШ Краљ Александар Први Ђорђе Сарић 20
Александар Чолаковић ОШ Борислав Пекић Снежана Лаиновић 19
Симеонов Алекса ОШ Краљ Александар Први Ђорђе Сарић 19
Добраш Милан ОШ Краљ Александар Први Ђорђе Сарић 18
Ирина Остојин ОШ Борислав Пекић Снежана Лаиновић 17
Лена Тешић ОШ Младост Љиљана  Ракић 17
Никола Милетић ОШ „Јован Дучић“ Весна Костић 17
Ива Семиз ОШ Радоје Домановић Ирена Пауновић 17
Петар Хајстер ОШ Кнегиња Милица Марко Пиштало 13
Елена Маринковић ОШ „Драган Лукић“ Душан Ваван 13
Анастасија Радојичић ОШ „Драган Лукић“ Душан Ваван 12
Федор Иваштанин ОШ Ратко Митровић 10
Елена Вуковић ОШ Борислав Пекић Снежана Лаиновић 8
Марко Крагуљ ОШ Борислав Пекић Снежана Лаиновић 0
Милица Голубић ОШ Борислав Пекић Снежана Лаиновић 0
Вук Аранитовић ОШ Краљ Александар Први Ђорђе Сарић 0
Тара Секулић ОШ „Драган Лукић“ Душан Ваван 0
Уна Крагуљац ОШ „Драган Лукић“ Душан Ваван 0
Лена Стојановић ОШ „Драган Лукић“ Душан Ваван 0
Младен Јанковић ОШ „Драган Лукић“ Душан Ваван 0

6. разред

Ред.
Бр.
Име и презиме Основна школа Наставник Бр.
Бод.
место
Сергеј Ристановић ОШ Драган Лукић Радоје Бумбић 40 I
Лука Зељковић ОШ Јован Стерија Поповић Јелена Јанковић Најерица 39 I
Андреј Човић ОШ Марко Орешковић Никола Витић 39 I
Софија Павлекић ОШ Радоје Домановић Јово Боснић 39 I
Милица Вукојевић ОШ Бранко Радичевић Наталија Буквић 38 I
Петра Дилпарић ОШ Младост Љиљана Недељковић 37 II
Јана Лакићевић ОШ Младост Љиљана Недељковић 35 II
Бојан Јовичић ОШ Иван Гундулић Весна Бојичић Кремењак 34 III
Немања Божовић ОШ Иван Гундулић Весна Бојичић Кремењак 33 III
Исидора Јовановић ОШ Младост Љиљана Недељковић 33 III
Татијана Минић ОШ Милан Ракић Гордана Ђурковић 33 III
Јован Ићитовић ОШ “20.октобар“ Славица Митровић 33 III
Наталија Здравковић ОШ „Јован Дучић“ Весна Костић 33 III
Јован Балаћ ОШ Бранко Радичевић Маја Медар Цигановић 32 III
Теодора Јовановић ОШ Иван Гундулић Весна Бојичић Кремењак 32 III
Жељана Бабић ОШ Ратко Митровић 32 III
Алекса Петровић ОШ Младост Љиљана Недељковић 32 III
Михајло Антић ОШ Милан Ракић Гордана Ђурковић 32 III
Андреј Вал Ђорђевић ОШ “20.октобар“ Славица Митровић 32 III
Нина Богдановић ОШ Радоје Домановић Јово Боснић 32 III
Стефана Јовичић ОШ Иван Гундулић Весна Бојичић Кремењак 31
Ања Михаиловић ОШ „Јован Дучић“ Весна Костић 31
Илина Митровић ОШ Бранко Радичевић Маја Медар Цигановић 30
Анђела Крстић ОШ Бранко Радичевић Наталија Буквић 30
Симона Бабић ОШ Кнегиња Милица Александар Лалић 30
Лука Марић ОШ Драган Лукић Радоје Бумбић 30
Лука Милуновић ОШ Душко Радовић Дренка Порчић 29
Дуња Скупек ОШ Јован Стерија Поповић Данијела Тадић 29
Наталија Алексић ОШ Јован Стерија Поповић Јелена Јанковић Најерица 29
Миа Максимовић ОШ Радоје Домановић Јово Боснић 29
Вукман Вукадиновић ОШ Бранко Радичевић Маја Медар Цигановић 28
Миа Илић ОШ Младост Љиљана Недељковић 28
Лена Ђорђевић ОШ Кнегиња Милица Александар Лалић 27
Марко Чолић ОШ Радоје Домановић Јово Боснић 27
Јелена Кузмановић ОШ Милан Ракић Гордана Ђурковић 26
Јована Миодраговић ОШ Ратко Митровић 25
Петар Сарван ОШ Драган Лукић Радоје Бумбић 25
Леон Симоновић ОШ Радоје Домановић Јово Боснић 25
Дуња Вукобратовић ОШ Душко Радовић Дренка Порчић 24
Константин Лука Видаковић ОШ Кнегиња Милица Александар Лалић 24
Стефан Милетић ОШ “20.октобар“ Славица Митровић 24
Немања Топаловић ОШ “20.октобар“ Светлана Остојић 24
Милица Митровић ОШ Кнегиња Милица Александар Лалић 23
Дуња Гајић ОШ „Јован Дучић“ Весна Костић 23
Корина Јевтић ОШ Бранко Радичевић Маја Медар Цигановић 21
Вера Миленковић ОШ “20.октобар“ Славица Митровић 20
Петар Чутурило ОШ Борислав Пекић Илија Козомара 19
Вукашин Гучевић ОШ Ратко Митровић 19
Вукашин Вујовић ОШ Драган Лукић Радоје Бумбић 19
Матија Маринковић ОШ Борислав Пекић Илија Козомара 14
Никола Тот ОШ Драган Лукић Радоје Бумбић 14
Тамара Миодраговић ОШ Ратко Митровић 12
Ања Цветковић ОШ Марко Орешковић Никола Витић 11
Ленка Ђорђевић ОШ Ратко Митровић 8
Вук Николић ОШ Ратко Митровић 0

 

7. разред

Ред.
Бр.
Име и презиме Основна школа Наставник Бр.
Бод.
место
Милош Марић ОШ Краљ Александар Први Сандра Удовичић 39 I
Сара Челебић ОШ Кнегиња Милица Александар Лалић 37 II
Анастасија Јанаћковић ОШ Кнегиња Милица Александар Лалић 36 II
Јелена Васић ОШ Краљ Александар Први Сандра Удовичић 36 II
Новак Вукашиновић ОШ Ђуро Стругар 34 III
Ана Мандић ОШ Душко Радовић Снежана Тодоровић 33 III
Петар Адамовић ОШ Иван Гундулић Весна Бојичић Кремењак 33 III
Филип Шумски ОШ Јован Стерија Поповић Јелена Јанковић Најерица 32 III
Ана Бекић ОШ Краљ Александар Први Сандра Удовичић 32 III
Лазар Илић ОШ Кнегиња Милица Александар Лалић 32 III
Дарија Мефаиловски Станојевић ОШ Душко Радовић Дренка Порчић 30
Павле Ракоњац ОШ Јован Стерија Поповић Јелена Јанковић Најерица 30
Андрија Јауковић ОШ „Јован Дучић“ Весна Костић 29
Никола Мијатовић ОШ Марко Орешковић Никола Витић 29
Стефан Миленковић ОШ Душко Радовић Снежана Тодоровић 28
Марко Самарџић ОШ Младост Љиљана  Ракић 28
Страхиња Сироватка ОШ Јован Стерија Поповић Јелена Јанковић Најерица 27
Никола Јефтић ОШ Краљ Александар Први Сандра Удовичић 27
Михаило Спасовић ОШ Радоје Домановић Ирена Пауновић 27
Петар Стојановић ОШ “20.октобар“ Славица Митровић 26
Младен Ђорић ОШ Марко Орешковић Никола Витић 25
Тара Радовић ОШ „Јован Дучић“ Весна Костић 24
Ђорђе Јокић ОШ Милан Ракић Гордана Ђурковић 23
Нађа Драшковић ОШ Лаза Костић 22
Анђела Марковић ОШ „Јован Дучић“ Весна Костић 22
Катарина Вратоњић ОШ Марко Орешковић Никола Витић 21
Нађа Миковић ОШ Младост Љиљана  Ракић 20
Немања Супуровић ОШ Милан Ракић Гордана Ђурковић 20
Ђорђе Јовановић ОШ Младост Љиљана  Ракић 19
Миодраг Илић ОШ Бранко Радичевић Маја Медар Цигановић 18
Јована Стајић ОШ Иван Гундулић Весна Бојичић Кремењак 18
Павле Видојковић ОШ Младост Љиљана  Ракић 18
Урош Ралевић ОШ Милан Ракић Гордана Ђурковић 18
Ана Ковинић ОШ Радоје Домановић Ирена Пауновић 18
Петар Бркић ОШ Ђуро Стругар 17
Теодора Тошић ОШ Краљ Александар Први Сандра Удовичић 17
Огњен Шијаковић ОШ Драган Лукић Душан Ваван 17
Јелица Шарановић ОШ “20.октобар“ Славица Митровић 17
Ана Андрић ОШ Лаза Костић 16
Ђорђе Медић ОШ Младост Љиљана  Ракић 16
Михаило Бујишић ОШ Кнегиња Милица Александар Лалић 15
Софија Петровић ОШ Јован Стерија Поповић Јелена Јанковић Најерица 15
Игор Мрзић ОШ Драган Лукић Душан Ваван 15
Крстиња Костић ОШ Радоје Домановић Ирена Пауновић 15
Николина Младеновић ОШ “20.октобар“ Славица Митровић 14
Александар Вукелић ОШ Ђуро Стругар Милош Станковић 12
Немања Спасић ОШ Јован Стерија Поповић Јелена Јанковић Најерица 12
Мина Дракул ОШ Радоје Домановић Ирена Пауновић 11
Александар Радојичић ОШ Драган Лукић Душан Ваван 10
Лука Струњаш ОШ Кнегиња Милица Александар Лалић 8
Миа Радојчић ОШ Лаза Костић 7
Нађа Ћосић ОШ Драган Лукић Душан Ваван 7
Нађа Вучковић ОШ Ђуро Стругар 6
Теа Ковинић ОШ Радоје Домановић Ирена Пауновић 2
Данило Рончевић ОШ Лаза Костић 0
Вукашин Стефановић ОШ Драган Лукић Душан Ваван 0
Новак Милић ОШ Драган Лукић Душан Ваван 0

 

8. разред

Ред.
Бр.
Име и презиме Основна школа Наставник Бр.
Бод.
место
Милош Перовић ОШ Бранко Радичевић Наталија Буквић 40 I
Андрија Гогић ОШ Бранко Радичевић Маја Медар Цигановић 39 I
Никола Лучић ОШ Младост Љиљана Недељковић 39 I
Душан Динић ОШ “20.октобар“ Светлана Остоjић 39 I
Јана Хаџи Ђокић ОШ Бранко Радичевић Наталија Буквић 37 II
Јован Јовановић ОШ Младост Љиљана Недељковић 37 II
Ана Козјак ОШ Марко Орешковић Никола Витић 37 II
Михаило Костић ОШ Ратко Митровић 36 II
Милан Пантић ОШ Иван Гундулић Весна Бојичић Кремењак 35 II
Филип Гавриловић ОШ Кнегиња Милица Марко Пиштало 35 II
Теодора Карапанџић ОШ Радоје Домановић Ирена Пауновић 35 II
Петра Милојевић ОШ “20.октобар“ Славица Митровић 33 III
Лука Радовановић ОШ „Јован Дучић“ Весна Костић 32 III
Катарина Реџић ОШ „Јован Дучић“ Весна Костић 32 III
Андрија Митровић ОШ Радоје Домановић Ирена Пауновић 32 III
Јован Смиљанић ОШ Кнегиња Милица Марко Пиштало 30
Нина Карасовић ОШ Надежда Петровић Илијана Опачић 30
Елена Фалуши ОШ Ђуро Стругар 29
Јаков Плазинић ОШ Надежда Петровић Илијана Опачић 29
Ана Плећевић ОШ Надежда Петровић Илијана Опачић 28
Вељко Ранчић ОШ Драган Лукић Радоје Бумбић 28
Ненад Димитријевић ОШ Радоје Домановић Ирена Пауновић 28
Марко Стевановић ОШ Радоје Домановић Ирена Пауновић 27
Виктор Јаковљевић ОШ „Јован Дучић“ Весна Костић 26
Алекса Милојевић ОШ Борислав Пекић Илија Козомара 25
Петар Јановац ОШ Борислав Пекић Снежана Лаиновић 25
Марија Хорват ОШ Надежда Петровић Илијана Опачић 25
Вук Митровић ОШ Борислав Пекић Илија Козомара 24
Ана Анџић ОШ „Јован Дучић“ Весна Костић 24
Сара Мишевић ОШ Борислав Пекић Илија Козомара 22
Лара Глишић ОШ Надежда Петровић Илијана Опачић 22
Реља Милекић ОШ “20.октобар“ Славица Митровић 22
Страхиња Дмитровић ОШ Кнегиња Милица Александар Лалић 20
Богдан Бошковић ОШ Ратко Митровић 20
Огњен Милошевић ОШ Радоје Домановић Ирена Пауновић 20
Хелена Потребић ОШ Кнегиња Милица Александар Лалић 19
Вук Говедарица ОШ Драган Лукић Радоје Бумбић 19
Петар Рогановић ОШ Драган Лукић Радоје Бумбић 13
Сања Јаковљевић ОШ Марко Орешковић Никола Витић 12
Душан Бабић ОШ Драган Лукић Радоје Бумбић 9
Лука Јегдић ОШ Драган Лукић Радоје Бумбић 8
Алекса Тепавац ОШ Лаза Костић 0
Ђорђе Радовић ОШ Лаза Костић 0
Вук Обрадовић ОШ Краљ Александар Први Сандра Удовичић 0