Такмичења

objavljeno u: Такмичења | 0

Градска и општинска такмичења у организацији Министарства просвете, науке и технолошког развоја

2017/2018. школска година

 

Општинско такмичење из физике

Рб Име и презиме Р/О Пласман
1  Димитрије Момић VI/1  3. место, пласман на градско такмичење
2  Михаило Гојковић VI/2  пласман на градско такмичење

 

Општинско такмичење из математике

Рб Име и презиме Р/О Пласман
1  Петар Миљуш III/3  1.место
2  Василије Плескоњић III/2  2. место
3  Меланија Чарапић III/1  3. место
4  Вукан Алексић  III/3  3. место
5  Лазар Марковић  IV/1  1. место, пласман на градско такмичење
6  Андреј Саламун  IV/2  2. место, пласман на градско такмичење
7  Нађа Ракић  IV/1  2. место, пласман на градско такмичење
8  Алекса Костић IV/1  3. место
9  Павле Марковић VI/1  2. место, пласман на градско такмичење
10  Михаило Гојковић VI/2  3. место, пласман на градско такмичење
11  Димитрије Момић VI/1  3. место, пласман на градско такмичење

 

Општинско такмичење из енглеског језика

Рб Име и презиме Р/О Пласман
1  Наталиа Христина Станковић VIII/1  2. место, пласман на градско такмичење
2  Василија Дашић VIII/2  3. место, пласман на градско такмичење
3  Мина Жутић VIII/2  3. место, пласман на градско такмичење

 

Општинско такмичење из немачког језика

Рб Име и презиме Р/О Пласман
1  Василија Дашић VIII/2  1. место, пласман на градско такмичење
2  Нина Тапушковић VIII/1  2. место, пласман на градско такмичење
3  Мина Жутић VIII/2  3. место, пласман на градско такмичење

 

Општинско такмичење из географије

Рб Име и презиме Р/О Пласман
1  Соња Алексић VII/2  1. место, пласман на градско такмичење
2  Растко Васковић VII/3  1. место, пласман на градско такмичење
3  Сашка Спасовски VII/3  1. место, пласман на градско такмичење
4  Мина Жутић VIII/2  1. место, пласман на градско такмичење
5  Стефан Стојановић VIII/1  2. место, пласман на градско такмичење
6  Анђела Станковић VIII/1  2. место, пласман на градско такмичење

 

Општинско такмичење из историје

Рб Име и презиме Р/О Пласман
1  Андреј Човић V/1  3. место, пласман на градско такмичење
2  Младен Ђорић VI/2  2. место, пласман на градско такмичење
3  Растко Васковић VII/3  3. место, пласман на градско такмичење
4  Хелена Секулић VIII/3  2. место, пласман на градско такмичење
5  Андреј Миланов VIII/3  2. место, пласман на градско такмичење
6  Катарина Козјак VIII/3  3. место, пласман на градско такмичење
7  Јана Милинчевић VIII/3  3. место, пласман на градско такмичење

 

Општинско такмичење из биологије

Рб Име и презиме Р/О Пласман
1  Марија Хаџи-Павловић V/1  2. место, пласман на градско такмичење
2  Соња Ђорђевић  V/1  2. место, пласман на градско такмичење
3  Дуња Благојевић V/1  3. место, пласман на градско такмичење
4  Димитрије Момић VI/1  1. место, пласман на градско такмичење
5  Маша Мирковић VI/1  2. место
6  Софија Дивац  VI/1  3. место
7  Марта Ивановић VII/1  2. место
8  Марија Гајић  VII/1  3. место
9  Никола Станковић  VIII/3  2. место, пласман на градско такмичење

 

Општинско такмичење – Књижевна олимпијада

Рб Име и презиме Р/О Пласман
1  Милица Радовић VII/2  3. место, пласман на градско такмичење
2  Емилија Шиљеговић VII/2  3. место, пласман на градско такмичење
3  Василија Дашић VIII/2  директан  пласман на градско такмичење

 

Општинско такмичење из српског језика

Рб Име и презиме Р/О Пласман
1  Марија Хаџи-Павловић V/1  2. место, пласман на градско такмичење
2  Марија Гајић VII/1  2. место,   пласман на градско такмичење
3  Марта Ивановић VII/1  2. место, пласман на градско такмичење
4  Ања Бошковић VIII/2  1. место, пласман на градско такмичење
5  Василија Дашић VIII/2  2. место, пласман на градско такмичење

 

Градско такмичење из физике

Рб Име и презиме Р/О Пласман
1  Димитрије Момић VI/1  3. место
2  Михаило Гојковић VI/2  3. место

 

Градско такмичење из биологије

Рб Име и презиме Р/О Пласман
1  Никола Станковић VIII/3  2. место, пласман на државно такмичење
2  Димитрије Момић VI/1  2. место
3  Марија Хаџи-Павловић  V/1  3. место
4  Соња Ђорђевић V/1  3. место
5  Дуња Благојевић  V/1  3. место

 

Градско такмичење из историје

Рб Име и презиме Р/О Пласман
1  Растко Васковић VII/3  3. место, пласман на државно такмичење
2  Андреј Миланов VIII/3  2. место, пласман на државно такмичење

 

Градско такмичење из географије

Рб Име и презиме Р/О Пласман
1  Растко Васковић VII/3  1. место, пласман на државно такмичење
2  Соња Алексић VII/2  2. место
3  Сашка Спасовски VII/3  3. место
4  Мина Жутић VIII/2  3. место
5  Стефан Стојановић VIII/1  2. место
6  Анђела Станковић VIII/1  3. место

 

Градско такмичење из енглеског језика

Рб Име и презиме Р/О Пласман
1  Мина Жутић VIII/2  2. место, пласман на републичко такмичење
2  Наталиа Христина Станковић  3. место, пласман на републичко такмичење

 

Градско такмичење из немачког језика

Рб Име и презиме Р/О Пласман
1  Василија Дашић VIII/2 3. место, пласман на републичко такмичење

 

Градско такмичење из математика

Рб Име и презиме Р/О Пласман
1  Лазар Марковић IV/2  3. место
2  Андреј Саламун IV/2  3. место
3  Димитрије Момић VI/1  3. место
4  Нађа Ракић IV/2  похвала
4  Михаило Гојковић VI/1  похвала

 

Градско такмичење из српског језика

Рб Име и презиме Р/О Пласман
1  Василија Дашић VIII/2  1. место, пласман на државно такмичење
2  Ања Бошковић VIII/2  3. место
3  Марта Ивановић VII/1  3. место
4  Марија Гајић VII/1  3. место

 

Градско такмичење из књижевне олимпијаде

Рб Име и презиме Р/О Пласман
1  Милица Радовић VII/2  2. место
2  Емилија Шиљеговић VII/2  2. место
3  Василија Дашић VIII/2  3. место

 

Градско такмичење из историје

Рб Име и презиме Р/О Пласман
1  Андреј Миланов VIII/3  1. место

 

Државно такмичење из географије

Рб Име и презиме Р/О Пласман
1  Растко Васковић VII/3  похвала

 

Државно такмичење из историје

Рб Име и презиме Р/О Пласман
1  Андреј Миланов VIII/3  1. место

 

Такмичења у организацији пријатеља деце Нови Београд и других организација

Ликовни конкурс „У част Драгану Лукићу – ЛУКИЋЕВ ЛИСТ“

29.01.2018. године
1. Јана Вукчевић, III/3 – 3. место

 

Литерарни конкурс „У част Драгану Лукићу – ЛУКИЋЕВ ЛИСТ“

29.11.2017. године
1. Анастазија Стојадиновић“, II/1 – 2. место

 

Републичко такмичење у пливању

Крагујевац – 15.11.2017. године
1. Хелена Секулић, VIII/3 – 1. место у дисциплини 50 м делфин
2. Душан Буђен, V/2 – 3. место у дисциплини 50 м слободно

 

Дечја недеља 2017. – Литерарни конкурс „Ја и моји пријатељи свих генерација”

07.11.2017. год.
1. Јана Бодрожић, III/2 – 1. место
2. Марија Самарџић, III/2 – 2. место

 

Дечја недеља 2017. – Ликовни конкурс „Ја и моји пријатељи свих генерација”

07.11.2017. год.
1. Барбара Ефендић, IV/2 – 2. место
2. Марта Ивановић, VII/1 – 2. место

 

Градско такмичење у пливању

02.11.2017. год.
1. Хелена Секулић, VIII/3 – 1. место у дисциплини 50 м делфин
2. Душан Буђен, V/2 – 1. место у дисциплини 50 м слободно

 

Ликовни конкурс –карикатура “Мали Пјер”

1. Ана Лацмановић, II/1 3. место

 

Ликовни конкурс „Мој крај приче“

1. Јана Добрашиновић, II/3 3. место
2. Мина Лазаревски, VII/2 2. место
3. Нела Младеновић, VIII/1 2. место

 

Ускршње ликовне чаролије

1. Соња Ђорђевић, V/1 3. место
2. Милица Вучинић, V/1 3. место

 

Литерарни конкурс „Мој крај приче“

1. Сара Радуловић, VI/2 – 2.место
2. Теодора Ђорђевић, III/2 -3.место

 

Општинско такмичење драмских секција “ПОЗОРИШНЕ ИГРЕ ДЕЦЕ И МЛАДИХ”

ГРУПА   “МЕДЕЊАЦИ”      – ДРУГО МЕСТО         (наставник Ана Панић)

Рб Име и презиме Р/О
1  Александар Мандић VIII/2
2  Нина Тапушковић VIII/1
3  Василија Дашић VIII/2
4  Марко Ковачевић VIII/2
5  Сара Живковић VII/2
6  Милица Радовић VII/2
7  Уна Станојловић VII/2
8  Катарина Лазаревић VIII/3
9  Мина Лазаревски VII/2
10  Ђорђе Арсић VII/2
11  Лазар Маринковић  VII/2
12  Соња Алексић VII/2
Награда за најбољу епизодну улогу: Мина Лазаревски , VII/2

 

 

ОПШТИНСКО ТАКМИЧЕЊЕ ЛИТЕРАРНИХ СЕКЦИЈА

Тема  „ПИШЕМ БАЈКУ“

Рб Име и презиме Р/О Пласман
1 Дуња Дидић III/3  1. место

 

Тема МОЈ НОВИ БЕОГРАД“

Рб Име и презиме Р/О Пласман
2  Дуња Бодрожић III/2  2. место

 

ОПШТИНСКО ТАКМИЧЕЊЕ ЛИКОВНИХ СЕКЦИЈА

Тема  „ЛИВАДА КРАЈ РЕКЕ САЊА“

Рб Име и презиме Р/О Пласман
1 Барбара Ефендић IV/2  2. место
2 Немања Стојановић II/1  3. место

 

Тема  „МОЈ НОВИ БЕОГРАД“

Рб Име и презиме Р/О Пласман
1 Лана Лазовић III/3  3. место

 

Тема  „ПОРТРЕТ“

Рб Име и презиме Р/О Пласман
1 Марта Ивановић VII/1  2. место
2 Мина Лазаревски VII/2  3. место

 

ЛИКОВНИ КОНКУРС  „ПТИЦЕ“

Рб Име и презиме Р/О Пласман
1 Анастасија Ђуровић III/3  2. место
2 Луциа Прелесник III/1  3. место

 

Општинско такмичење из Прве помоћи

Екипно 2. место

  1. Катарина Лазаревић, VIII/3
  2. Катарина Козјак,    VIII/3
  3. Јана Милинчевић,    VIII/3
  4. Милица Тодоровић,  VIII/1
  5. Бојан Михалек,    VIII/3
  6. Вукашин Чардаклија,  VIII/3