2019/2020. школска година
Градска и општинска такмичења у организацији Министарства просвете, науке и технолошког развоја

Резултати окружног такмичења из математике

Окружно такмичење из математике одржано је 7.3.2020. године у ОШ „Ћирило и Методије“. Наша школа може бити поносна на резултате својих ученика:

  • Павићевић Павле, 2. награда
  • Бурић Ђорђе, 2. награда
  • Миљуш Петар, 2. награда
  • Ђорђевић Соња, 1. награда
  • Хаџи-Павловић Марија, 3. награда
  • Јанковић Теодора, похвала
  • Момић Димитрије, похвала.

Домаћин Државног такмичења ове године је школа „Четврти краљевачки батаљон“ из Краљева. На овом такмичењу учествују ученици шестог, седмог и осмог разреда који су постигли најбоље резултате на Окружним такмичењима. Наша ученица Соња Ђорђевић је у групи од 110 најбољих ученика седмог разреда који су позвани на Државно такмичење.

Коначна ранг листа – VII разред (Део листе)

Ред.бр. Шифра Име и презиме Школа Место Наставник Број бодова по задацима Σ РАНГ
1. 2. 3. 4. 5.
1. 30928 Владимир Бранковић Математичка гимназија Стари град Војислав Пантић, Милица Живановић 20 20 20 20 20 100 1.
2. 31671 Вања  Крстајић Раде Драинац Палилула Нада Ђукић 20 20 20 20 20 100 1.
3. 31715 Урош Костадиновић Математичка гимназија Стари град Војислав Пантић, Милица Живановић 20 18 20 20 20 98 1.
4. 31842 Јанко Поповић Математичка гимназија Стари град Војислав Пантић, Милица Живановић 20 18 20 17 15 90 1.
5. 31661 Михајло Живановић Математичка гимназија Стари град Војислав Пантић, Милица Живановић 20 20 20 17 12 89 1.
6. 33520 Ирена Марковић Ратко Митровић Нови Београд Недељка Видовић 20 20 20 6 20 86 1.
7. 31064 Андреј Петровић Математичка гимназија Стари град Војислав Пантић, Милица Живановић 20 20 4 20 20 84 1.
8. 30102 Софија Павлекић Радоје Домановић Нови Београд Драгана Тодоровић Јовановић 20 20 20 3 20 83 1.
9. 34280 Ења Вуковић Змај Јова Јовановић Вождовац Марија Цвејић 20 20 20 3 20 83 1.
10. 33248 Огњен Јанковић Математичка гимназија Стари град Војислав Пантић, Милица Живановић 20 20 20 3 20 83 1.
11. 33595 Михаило Радовановић Војислав Вока Савић Лазаревац Петар  Мијаљевић 20 20 20 3 20 83 1.
12. 33501 Марко Трајковић Математичка гимназија Стари град Војислав Пантић, Милица Живановић 20 20 20 3 20 83 1.
13. 31757 Војислав Андрић Математичка гимназија Стари град Војислав Пантић, Милица Живановић 20 20 20 3 18 81 1.
14. 31106 Филип Радић Драган Лукић Нови Београд Александра Станишић 20 20 20 0 20 80 1.
15. 31055 Соња Ђорђевић Марко Орешковић Нови Београд Биљана Микић 20 20 20 0 20 80 1.
16. 34055 Сара Радојевић Бошко Палковљевић Пинки Земун Иван Вељковић 20 20 20 0 20 80 1.
17. 32186 Ђорђе Пауновић Карађорђе Вождовац Љиљана Станковић 20 20 20 0 20 80 1.
18. 31082 Марија Михајловић Математичка гимназија Стари град Војислав Пантић, Милица Живановић 20 20 20 0 20 80 1.
19. 31796 Софија Чебашек Математичка гимназија Стари град Војислав Пантић, Милица Живановић 20 20 20 0 20 80 1.
20. 30851 Марко Митић Математичка гимназија Стари град Војислав Пантић, Милица Живановић 20 20 20 0 20 80 1.

 

Срећно Соња!


 

Резултат Општинског такмичења из историје одржано 15.03.2020.

Пети разред

Ред.Бр. Име и презиме Основна школа Наставник Бр.поена место
1. Ања Матијашевић Иван Гундулић Весна Бојичић Кремењак 33 III
2. Сергије Дуловић Душко Радовић Дренка Порчић 28
3. Дуња Симић Иван Гундулић Весна Бојичић Кремењак 26
4. Иван Лечић Иван Гундулић Весна Бојичић Кремењак 26
5. Иван Пелеш Младост Јелена Михајловић Бабић 25
6. Огњен Иванић Драган Лукић Никола Лацковић 25
7 Лана Ацковић Младост Јелена Михајловић Бабић 24
8. Сергеј Хинић Младост Јелена Михајловић Бабић 24
9. Стефан Митровић Радоје Домановић Јово Боснић 20
10. Виктор Јанковић Радоје Домановић Јово Боснић 20
11. Огњен Стошић Кнегиња Милица Слађана Сретеновић 19
12. Милутин Митровић Радоје Домановић Јово Боснић 18
13. Филип Велковски Иван Гундулић Весна Бојичић Кремењак 17
14. Михајло Радић Лаза Костић Жељко Лечић 15
15. Димитрије Давидовић Јован Дучић Весна Костић 15
16. Милош Филиповић Јован Дучић Весна Костић 14
17. Вукан Шаренац Драган Лукић Никола Лацковић 14
18. Алекса Ненадић Радоје Домановић Ирена Пауновић 13
19. Милица Вушковић Младост Јелена Михајловић Бабић 13
20. Олег Оскар Николић Младост Јелена Михајловић Бабић 13
21. Петар Булатовић Бранко Радичевић Маја Медар – Цигановић 12
22. Матеја Николић Драган Лукић Никола Лацковић 11
23. Вук Љубишић Драган Лукић Радоје Бумбић 11
24. Огњен Виденовић Марко Орешковић Никола Витић 11
25. Уна Милетић Драган Лукић Никола Лацковић 10
26. Марко Радуловић Драган Лукић Никола Лацковић 9
27. Лазар Савић Драган Лукић Радоје Бумбић 8
28. Алекса Брчеревић Радоје Домановић Ирена Пауновић 7
29. Сергеј Мартиненко Лаза Костић Жељко Лечић
30. Сергеј Дерманов Лаза Костић Жељко Лечић
31. Тара Шабовић Лаза Костић Жељко Лечић
32. Реља Младеновић Лаза Костић Жељко Лечић
33. Зора Илић Бранко Радичевић Маја Медар – Цигановић
34. Филип Бркић Бранко Радичевић Маја Медар – Цигановић
35. Анастасија Андрић Кнегиња Милица Слађана Сретеновић
36. Реља Маљковић Кнегиња Милица Слађана Сретеновић
37. Ања Мирковић Борислав Пекић Снежана Лаиновић
38. Вишња Бабић Борислав Пекић Снежана Лаиновић
39. Ања Милосављевић Борислав Пекић Снежана Лаиновић
40. Ања Пантелић Борислав Пекић Снежана Лаиновић
41. Филип Дукић Борислав Пекић Снежана Лаиновић

 

Шести разред

Ред.Бр. Име и презиме Основна школа Наставник Бр.поена место
1. Вукашин Михић Радоје Домановић Ирена Пауновић 37 II
2. Катарина Спасојевић Младост Љиљана Недељковић 37 II
3. Вук Ђукелић Младост Љиљана Недељковић 37 II
4. Лука Станковић Милан Ракић Гордана Ђурковић 37 II
5. Илија Ђурица Милан Ракић Гордана Ђурковић 36 II
6. Филип Ковачевић Јован Дучић Весна костић 35 II
7 Лена Петровић Радоје Домановић Ирена Пауновић 34 III
8. Даница Милић Краљ Александар Први Ђорђе Сарић 34 III
9. Дарио Ђокић Младост Љиљана Недељковић 33 III
10. Димитрије Јелић Јован Дучић Весна костић 32 III
11. Нађа Лазић Радоје Домановић Ирена Пауновић 31
12. Ђурђа Јаковљевић Радоје Домановић Ирена Пауновић 31
13. Дамјан Филиповић Надежда Петровић Илијана Опачић 31
14. Анђела Ђоговић Иван Гундулић Весна Бојичић Кремењак 29
15. Александра Павловић Иван Гундулић Весна Бојичић Кремењак 29
16. Милош Чупић Младост Љиљана Недељковић 29
17. Вукашин Јордовић Марко Орешковић Никола Витић 28
18. Вања Стефановић Иван Гундулић Весна Бојичић Кремењак 26
19. Милан Потребић Младост Љиљана Недељковић 25
20. Андреа Јовановић Кнегиња Милица 25
21. Никола Радовић Бранко Радичевић Маја Медар – Цигановић 24
22. Лука Ковачевић Надежда Петровић Илијана Опачић 23
23. Душан Јовановић Јован Дучић Весна костић 21
24. Алекса Цветковић Драган Лукић Душан Ваван 21
25. Анђела Тешић Надежда Петровић Илијана Опачић 21
26. Стефан Павловић Јован Дучић Весна костић 20
27. Милош Аврамовић Драган Лукић Душан Ваван 20
28. Душан Јовановић Драган Лукић Душан Ваван 20
29. Милица Аћимовић Бранко Радичевић Маја Медар – Цигановић 20
30. Никола Карашићевић Надежда Петровић Илијана Опачић 19
31. Немања Чолаковић Драган Лукић Душан Ваван 17
32. Вељко Станковић Кнегиња Милица 17
33. Лука Виријевић Кнегиња Милица 17
34. Катарина Милић Кнегиња Милица 17
35. Марија  Суботић Надежда Петровић“ Илијана Опачић 16
36. Ива Семиз Радоје Домановић Ирена Пауновић 14
37. Феђа Стевановић Краљ Александр Први Ђорђе Сарић 13
38. Елена Михајловић Иван Гундулић Весна Бојичић Кремењак
39. Матеја Фајндовић Јован Дучић Весна костић
40. Марта Стевановић Краљ Александар Први Ђорђе Сарић
41. Милан Добраш Краљ Александар Први Ђорђе Сарић
42. Нађа Петровић Драган Лукић Душан Ваван
43. Немања Дунић Драган Лукић Душан Ваван
44. Илија Смиљанић Кнегиња Милица

 

Седми разред

Ред.Бр. Име и презиме Основна школа Наставник Бр.поена место
1. Жељана Бабић Ратко Митровић Љубица Милисављевић 40 I
2. Михаило Антић Милан Ракић Гордана Ђурковић 40 I
3. Милица Вукојевић Бранко Радичевић Наталија Буквић 39 I
4. Јован Ићитовић 20.октобар Славица Митровић 39 I
5. Наталија Здравковић Јован Дучић Весна костић 38 I
6. Милица Караица Милан Ракић Гордана Ђурковић 38 I
7 Сергеј Ристановић Драган Лукић Радоје Бумбић 37 II
8. Владимир Радојевић Душко Радовић Снежана Тодоровић 34 III
9. Софија Павлекић Радоје Домановић Јово Боснић 34 III
10. Миа Максимовић Радоје Домановић Јово Боснић 34 III
11. Стефана Јовичић Иван Гундулић Весна Бојичић Кремењак 34 III
12. Дуња Гајић Јован Дучић Весна костић 34 III
13. Јана Лакићевић Младост Љиљана Недељковић 34 III
14. Милош Лежаја Драган Лукић Радоје Бумбић 34 III
15. Исидора Јовановић Младост Љиљана Недељковић 33 III
16. Андреј Вал Ђорђевић 20.октобар Славица Митровић 33 III
17. Андреја Човић Марко Орешковић Никола Витић 33 III
18. Дуња Скупек Јован Стерија Поповић Данијела Тадић 32 III
19. Теодора Јовановић Иван Гундулић Весна Бојичић Кремењак 31
20. Јана Бугарски Младост Љиљана Недељковић 31
21. Лука Марић Драган Лукић Радоје Бумбић 31
22. Немања Божовић Иван Гундулић Весна Бојичић Кремењак 30
23. Алекса Краљачић Младост Љиљана Недељковић 30
24. Лука Зељковић Јован Стерија Поповић Данијела Тадић 30
25. Марко Фујс Иван Гундулић Весна Бојичић Кремењак 28
26. Анастасија Радовић Бранко Радичевић Маја Медар – Цигановић 28
27. Алекса Антонијевић 20.октобар Славица Митровић 28
28. Алекса Петровић Младост Љиљана Недељковић 27
29. Анђела Ивановски Душко Радовић Снежана Тодоровић 26
30. Арсеније Кошћал Драган Лукић Радоје Бумбић 26
31. Андрија Бојичић 20.октобар Светлана Остојић 26
32. Андреј Радоњић Марко Орешковић Никола Витић 26
33. Илија Артико Душко Радовић Снежана Тодоровић 25
34. Драган Суботић 20.октобар Светлана Остојић 25
35. Елена Петровски Душко Радовић Снежана Тодоровић 24
36. Теодора Јованић Јован Стерија Поповић Данијела Тадић 24
37. Милош Бабамовић Јован Стерија Поповић Данијела Тадић 23
38. Ања Михаиловић Јован Дучић Весна костић 22
39. Марко Чолић Радоје Домановић Јово Боснић 21
40. Нина Богдановић Радоје Домановић Ирена Пауновић 20
41. Матија Маринковић Борислав Пекић Илија Козомара 19
42. Василије Стевић Кнегиња Милица Слађана Сретеновић 18
43. Андреј Недељковић Радоје Домановић Јово Боснић 17
44. Андреј Жепинић Борислав Пекић Илија Козомара 15
45. Александар Тасевски Лаза Костић Жељко Лечић 10
46. Страхиња Перић Лаза Костић Жељко Лечић 6
47. Лука Милуновић Душко Радовић Дренка Порчић
48. Урош Кнежевић Иван Гундулић Весна Бојичић Кремењак
49. Катарина Ђорђевић Јован Дучић Весна костић
50. Сара Ранђић Младост Љиљана Недељковић
51. Јован Балаћ Бранко Радичевић Маја Медар – Цигановић
52. Симона Бабић Кнегиња Милица Слађана Сретеновић
53. Маша Цвркотић 20.октобар Славица Митровић

 

Осми разред

Ред.Бр. Име и презиме Основна школа Наставник Бр.поена место
1. Новак Вукашиновић Ђуро Стругар Љубица Милисављевић 40 I
2. Анастасија Јанаћковић Кнегиња Милица Александар Лалић 40 I
3. Михаило Радивојевић Бранко Радичевић Маја Медар – Цигановић 39 I
4. Милош Марић Краљ Александар Први Сандра Удовичић 39 I
5. ПавлеВушковић Младост Јелена Михајловић Бабић 39 I
6. Сара Челебић Кнегиња Милица Александар Лалић 38 I
7 Лука Павловић Борислав Пекић Илија Козомара 37 II
8. Никола Мутавџић 20.октобар Славица Митровић 37 II
9. Михаило Бујишић Кнегиња Милица Александар Лалић 37 II
10. Петар Адамовић Иван Гундулић Весна Бојичић Кремењак 37 II
11. Филип Шумски Јован Стерија Поповић Јелена Јанковић Најерица 36 II
12. Софија Петровић Јован Стерија Поповић Јелена Јанковић Најерица 36 II
13. Ана Бекић Карљ Александар Први Сандра Удовичић 36 II
14. Данило Спасојевић 20.октобар Славица Митровић 35 II
15. Јелена Васић Краљ Александар Први Сандра Удовичић 35 II
16. Михаило Спасовић Радоје Домановић Ирена Пауновић 35 II
17. Мина Дракул Радоје Домановић Ирена Пауновић 35 II
18. Александар Мандић Лаза Костић Жељко Лечић 34 III
19. Нама Јанићијевић Надежда Петровић Илијана Опачић 33 III
20. Иван Цмелић Душко Радовић Дренка Порчић 33 III
21. Ђорђе Јовановић Младост Јелена Михајловић Бабић 33 III
22. Данило Ристић Јован Дучић Весна Костић 33 III
23. Коста Узелац Лаза Костић Жељко Лечић 33 III
24. Игор Мрзић Драган Лукић Душан Ваван 32 III
25. Никола Родић Драган Лукић Душан Ваван 31
26. Алекса Париповић Јован Дучић Весна Костић 31
27. Александар Вукелић Ђуро Стругар Милош Станковић 30
28. Игор Ракочевић Ратко Митровић Љубица Милисављевић 30
29. Катарина Капларевић 20.октобар Славица Митровић 30
30. Јована Стајић Иван Гундулић Весна Бојичић Кремењак 30
31. Дамјан Стиковић Душко Радовић Дренка Порчић 29
32. Виктор Чутурило Младост Јелена Михајловић Бабић 29
33. Ана Ковинић Радоје Домановић Ирена Пауновић 28
34. Јелица Шарановић 20.октобар Славица Митровић 27
35. Вукашин Стефановић Драган Лукић Душан Ваван 27
36. Лука Чулина Драган Лукић Душан Ваван 26
37. Страхиња Сироватка Јован Стерија Поповић Јелена Јанковић Најерица 25
38. Стефан Мирчетић Младост Јелена Михајловић Бабић 23
39. Вукашин Стефановић Драган Лукић Душан Ваван 22
40. Крстиња Костић Радоје Домановић Ирена Пауновић 22
41. Мирослав Брзаковић Кнегиња Милица Александар Лалић 21
42. Уна Јуришић Надежда Петровић Илијана Опачић 20
43. Немања Спасић Јован Стерија Поповић Јелена Јанковић Најерица 20
44. Дуња Сретеновић Краљ Александар Први Сандра Удовичић 19
45. Тамара Малуцков Драган Лукић Душан Ваван 18
46. Исидора Кордић Радоје Домановић Ирена Пауновић 18
47. Милош Маринковић Борислав Пекић Илија Козомара 15
48. Војин Кордић Лаза Костић Жељко Лечић 13
49. Вук Благојевић Радоје Домановић Ирена Пауновић
50. Павле Ракољац Јован Стерија Поповић Јелена Јанковић Најерица
51. Мила Добраш Краљ Александра Први Сандра Удовичић
52. Стефан Симић Јован Дучић Весна Костић
53. Александар Хајдуковић Лаза Костић Жељко Лечић
54 Милош Алексић Лаза Костић Жељко Лечић

 

Општинско такмичење из физике

Општинско такмичење из физике одржано је 23.2.2020. године у ОШ„Бранко Радичевић” у Блоку 45. На такмичењу је учествовало девет ученика наше школе од чега је пет ученика освојило неку од награда и обезбедило пласман на Окружно такмичење:

 

Рб Име и презиме Р/О Пласман
1 Нађа Ракић VI/1  Друга награда
2 Ивор Кварантан VI/1  Друга награда
3 Вукашин Јордовић VI/2  Трећа награда
4 Марија Хаџи-Павловић VII/1  Трећа награда
5 Димитрије Момић VIII/2  Друга награда

Окружно такмичење ће бити одржано 14.3.2020. у ОШ „Бановић Страхиња” на Бановом брду.

 

Школско такмичење из математике

У нашој школи је 7. новембра 2019. године одржано школско такмичење из математике. Учествовала су 83 ученика од трећег до осмог разреда. На општинско такмичење, које је одржано 7. децембра у ОШ „Борислав Пекић“, пласирало се 29 наших ученика. Посебно место у нашој екипи заузeли су најмлађи учесници, ученици 3. разреда који су се први пут такмичили. Међу њима је Јована Николић која је на општинском такмичењу освојила 100 поена и прву награду.

Ученици наше школе су се потрудили да што боље ураде постављене задатке. Веома смо поносни на њихове резултате.На основу успостављеног  критеријума 11 наших ученика ће учествовати на окружном такмичењу 7. марта 2020. године:

Ученик разред резултат
Петар Миљуш 5 прва награда
Павле Павићевић 4 друга награда
Ђорђе Бурић 5 друга награда
Андреј Саламун 6 друга награда
Марија Хаџи-Павловић 7 друга награда
Меланија Чарапић 5 трећа награда
Лав Јовановић 6 трећа награда
Лазар Марковић 6 трећа награда
Теодора Јанковић 7 трећа награда
Соња Ђорђевић 7 трећа награда
Димитрије Момић 8 трећа награда на општинском такмичењу

 

 

СРЕЋНО!!!!!

 

Такмичења у организацији пријатеља деце Нови Београд и других организација

Oпштинско такмичење рецитатора основних школа Новог Београда

Општинско такмичење рецитатора ,,Песниче народа мог“ одржано је 28.2.2020. године у Основној школи ,,20. октобар“.  Нашу школу,  у категорији млађих разреда представљала је ученица Аница Дивљан – III2, а у категорији ученика виших разреда  ученица V2 -Јована Матић.

Ученице су у свом рецитовању показале природност, изражајност, сугестивност рецитовања као и таленат за јавни сценски наступ.