Кућице и гозба за станарице

objavljeno u: Активности | 0

Млади еколози наше школе су дана 17.10. се  окупили у школском дворишту са идејом да нахране и удоме  птице станарице . Својим ручно  израђеним кућицама и хранилицама у пратњи родитеља и наставника, ученици су се у великом броју и видно расположени одазвали акцији. Двориште је врвело од граје и веселих гласова.Свако дрво је добило свој украс и шансу да му станарице зимус праве друштво.

Цела прича, праћена музичком подлогом и племенитом поруком, ојачала је другарски тон и заједништво наших ђака.Захваљујемо се свим учесницима и представнику родитеља, Јелени Марков, која је у многоме допринела да масовност ове акције буде на високом нивоу.

Тим за екологију