И овог викенда су наши ученици на такмичењима имали успеха и освајали награде.Вања Вучковић 8/1 је у недељу, 19.5.2024.године, освојила трећу награду на републичком
такмичењу из биологије. У суботу, 18.5.2024. године, је екипа осмог разреда у саставу: Вања Вучковић, Ана Милићевић, Јана Тодоровић, Емилија Крстић и Сара Чејовић освојила друго место на
општинском такмичењу из Прве помоћи, у организацији Црвеног крста Нови Београд, а екипа петог разреда у саставу: Вања Петровић, Јана Ћумура, Маја Миљковић, Уна Миљковић, Лена Тодосијевић и Никола Галетић је освојила четврто место, као најмлађа од 24 екипе. Сви ученици су посебно похваљени од стране организатора за лепо понашање и озбиљан приступ такмичењу.
Честитамо свим ученицима на успешним резултатима, као и на труду и раду који су уложили.