Ученици осмог разреда су и у овој школској години имали три дана за проверу наученог у основној школи из три наставна предмета: српски језик, математика и изабрани наставни предмет.

И баш у овој школској години када се први пут полаже изабрани наставни предмет на Завршном испиту наши вредни осмаци су освојили највећи број бодова од свих вршњака других школа у ГО Нови Београд.

ЧЕСТИТАМО!

У укупном пласману освојених бодова из сва три наставна предмета осмаци су постигли ДРУГО МЕСТО у конкуренцији 20 основних школа ГО Нови Београд.

БРАВОООО! ЧЕСТИТАМО!